TUO GUSTO

Sepse kush ka shije të mirë !!

Karakteristikat e lokalit
Ambjent i hapur | Për ndërrmarjet | Fëmijët | Festa beqarie | Grupe | Kuzhinë e hapur | Argëtim për personat me aftësi të kufizuar | Etnik | Duhanpirës | Kopësht | Ambjet intim | Për diplomime | Për joduhanpirësit | Nubilato | Hapësirë e hapur | Për grupe | Privat | Romantik | Sallë për duhanpirësit | wi-fi | Magjepsur nga hëna
Tipi i kuzhinës
Abruzese | Ushqim arab | Biologjike | Braziliane | Kalabreze | Bolonjeze | Ushqime shtëpie | Drithëra | Kineze | Klasike | Kreative | Ushqim i zonës | Fusion | Ushqim japonez | Ushqim grek | Ushqim indian | Ushqim Italian | Ushqim maroken | Mesdhetare | Modenese | Napoletane | Kuzhina Nouvelle | Tradicionale | Rishikuar | Ushqim Romana | Ushqime Sarde | Specialitet i mishit | Specialitet i peshkut | Tailandez | Vegjetarian | Verë Piemontese | Typical italian cuisine
Lloji lokalit
Vetë shërbim | Kamping, hostele dhe fshatra turistik | Hotel | Bukëpjekës | Bar dhe kafe | Restorant | Gastronomi, sallumeri dhe rostiçier | Tavernë | Fruta dhe perime: shitje me pakcië | Dyqan peshku | Pasticeri, ëmbëltore: shitje me pakicë | Bukëpjekeës artizanal | Piceri | Restorant tipik | Agriturizë | Restorant, vetë shërbim, fast food | Pasticeri, ëmbëltore: prodhim dhe tregëtim | Birrari, pub | Prodhimedietike dhe mikrobiotike: shitje me pakicë | Verë dhe spumante: prodhim dhe tregëtim | Djathë dhe bulmetre të tjera: prodhim dhe tregëtim | Panetone,kek | Pritje dhe bankete | Prodhim dhe shitje birre | Sallamari | Sallë kërcimi | Piano bar | Disko | Kërpurdha dhe tartuf | Aperitiv | Uthull | Dyqan për produktet tipike
çfarë të hash
Mish qingji | Karkalec | Aragoste | Bolonjeze | Pilaf | Supë peshku | Bërxolla | Mish | Brinjë | Cotoleta | Midhje | Krudo | Pulë afrikane | Filetto | Fiorentina | Të skuqura | Karkalec | I pjekur në zgarë | Sallate | Mish derri | Mish lope | Merluc | Krap | Peshk | Proteina | Salmon | Salsicce | Sashimi | Sushi | Gjel deti | Ton | Perime | Mish viçi | Molusqe | Crescentine | Tigelle | Gnocchi me okptapod dhe karkalec | Peshk shpatë i fërguar me limon | Linguine | Linguine me peshk shpatë (stoccafisso) | Makarona Paccheri | Makarona Paccheri di Palmi | Paccheri di Palmi con blunoise di verdure, pesce spada dello stretto e mentuccia | Peshk shpatë | Stroncatura | Stroncatura me tjërrime dhe salmon | Slating of Palmi with breadcrumbs and anchovies | Hudhra | Ngjala të marinuara | Cappellacci me kungull | Cappellacci me kungull ferrarez | Oriz carnaroli | Bukë ferrareze | Ëmblësirë ferrareze | Ëmbëlsirë ferrarez | Bukë ferrareze | Piadina me kungull | Oriz Jolanda | Sallam | Sallam ferrarez | Vino e pyllit Eliceo | Kotolete me aromë tartufi | Ragu | Verë Barbera d'Alba | Barbera d'ASTI | Barlo | Vere Coda di volpe nymphis sacrae | Ëmbëlaira | Verë Falanghina | Verë Fiano d'Avellino | Fileto peshku mesdhetare | Fokaçe | Fokaçe | Verë Gavi | Gewurztraminer | Gnocchetti gjelbër me ragu | Gnocchi gratinati | Verë Greco di tufo | Mish i përzier në zgarë | Peshk i pjekur në zgarë | Karkaleca | Sallatë me prodhime deti | Pizza La favorita | Verë Lacrima christi del Vesuvio | Lazanja bolonjeze | Miks sallamesh dhe djathërash | Verë Muller Thurgau | Verë Nebbiolo d'Avola' | Pappardelle me karavidhe' | Patate të skuqura | Penne | Pica | Biftek i pjekur | Roero ameis | Salmon i tymosur | Sauvignon | Pulë | Tirol me salcë arre | Tournedos e filet i pjekur në skarë | Perime të ziera | Perime të pjekura ne zgarë | Verë Vermentino | Bërxollë me salcë | TAG_AGLIANICO_VULTURE | TAG_AMARONE | TAG_BAROLO | TAG_CHARDONNAY | TAG_NERO_AVOLA | TAG_PINOT_GRIGIO | TAG_ABERDEEN_STEAK

Karakteristikat
Lloji i kuzhinës
Cfarë të hash
Lloji lokalit


abonuar newsletter

Akordimi i privatësië


TUOGUSTO sociale