• Home

Ristorante Pizzeria Lunarossa

Tags

Fëmijët | Festa beqarie | Grupe | Argëtim për personat me aftësi të kufizuar | Për diplomime | Për joduhanpirësit | Nubilato | Për grupe | Romantik | wi-fi | Ushqim i zonës | Ushqim Italian | Specialitet i mishit | Specialitet i peshkut | Sallate | Salmon | Vetë shërbim | Bar dhe kafe | Restorant | Piceri | Restorant, vetë shërbim, fast food | Pritje dhe bankete | Aperitiv | Linguine | Verë Piemontese | Ragu | Verë Barbera d'Alba | Verë Barbera d'ASTI | Barlo | Vere Coda di volpe nymphis sacrae | Ëmbëlaira | Verë Falanghina | Verë Fiano d'Avellino | Fileto peshku mesdhetare | Fokaçe | Fokaçe | Verë Gavi | Gewurztraminer | Gnocchetti gjelbër me ragu | Gnocchi gratinati | Verë Greco di tufo | Mish i përzier në zgarë | Peshk i pjekur në zgarë | Karkaleca | Sallatë me prodhime deti | Pizza La favorita | Verë Lacrima christi del Vesuvio | Lazanja bolonjeze | Miks sallamesh dhe djathërash | Verë Muller Thurgau | Verë Nebbiolo d'Avola' | Pappardelle me karavidhe' | Patate të skuqura | Penne | Pica | Biftek i pjekur | Roero ameis | Salmon i tymosur | Sauvignon | Magjepsur nga hëna | Pulë | Tirol me salcë arre | Tournedos e filet i pjekur në skarë | Perime të ziera | Perime të pjekura ne zgarë | Verë Vermentino | Bërxollë me salcë


Ristorante Pizzeria Lunarossa

Informacione

ParkimiJo
ËifiJo
Kartat e kreditit që pranohen:VPay, Bancoposta, Bancomat, CartaSI, American Express, Visa, Master Card
Për persona me aftësi të kufizuaraJo

Informacione të tjera

Orari i hapjes12:00 - 15:00, 15:00 - 19:00 (solo bar); 19:00 - 23:00
MbyllurGjithmonë hapur
KuponBlu ticket, Pellegrini card, Ticket restaurant Plus, Ticket restaurant, Ristomat, Sodexhopass, Day

Kontakte

Adresa
Via Pietro Micca 9/a
10121 Torino
Tel & Ëeb
Telefoni
Kliko për të shikuar

abonuar newsletter

Akordimi i privatësië